GEÇMİŞ DÖNEM MECLİS BAŞKANLARI

ADI SOYADI GÖREV SÜRESİ
Dr. HASAN BOZER

06/05/2009-12/08/2013

Dr. FATMA EKENOĞLU

10/10/2007-01/05/2009

Dr. FATMA EKENOĞLU

11/03/2005-10/10/2007

Dr. FATMA EKENOĞLU

14/01/2004-11/03/2005

Dr. VEHBİ ZEKİ SERTER

02/10/2001-26/12/2003

ERTUĞRUL HASİPOĞLU

28/12/1998-02/10/2001

HAKKI ATUN

04/10/1996-18/12/1998

AYHAN HALİT ACARKAN

03/01/1994-04/10/1996

Dr. VEHBİ ZEKİ SERTER

30/06/1993-25/12/1993

HAKKI ATUN

17/07/1985-28/06/1993

OĞUZ RAMADAN KORHAN

08/12/1983-08/07/1985

NEJAT KONUK

24/03/1982-08/12/1983

NEJAT KONUK

18/07/1981-03/12/1981

OĞUZ RAMADAN KORHAN

11/05/1978-13/07/1981

OSMAN ÖREK

03/07/1976-27/04/1978

RAUF RAİF DENKTAŞ

24/02/1975-03/07/1976

İSMAİL BOZKURT (Türk Cemmat Meclisi)

12/10/1973-24/02/1975

RAUF RAİF DENKTAŞ (Türk Cemmat Meclisi)

18/07/1970-12/10/1973

Dr. NECDET ÜNEL (Temsilciler Meclisi Reis Vekili)

18/07/1970-13/02/1975

Dr. ORHAN MÜDERRİSOĞLU (Kıbrıs Geçici Türk Yönetimi Meclisi)

28/12/1967-18/07/1970

RAUF RAİF DENKTAŞ (Türk Cemmat Meclisi)

16/08/1960-28/12/1967

Dr. ORHAN MÜDERRİSOĞLU (Temsilciler Meclisi Reis Vekili)

16/08/1960-28/12/1967



 
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
Cumhuriyet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2010, KKTCCM
Tasarım
Doğu Akdeniz Üniversitesi
Bilgi İşlem Merkezi