GEÇMİŞ DÖNEM MECLİS BAŞKAN YARDIMCILARI

ADI SOYADI GÖREVLERİ GÖREV SÜRESİ
ÜNAL ÜSTEL K.K.T.C Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı 04.09.2013-09.10.2015
Dr.MUSTAFA YEKTAOĞLU K.K.T.C Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı 06.05.2009-12.08.2013
Dr.AHMET KAŞİF K.K.T.C Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı 11.02.2008-01.05.2009
GÜLBOY BEYDAĞLI K.K.T.C Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı 10.10.2007-01.05.2009
MEHMET BAYRAM K.K.T.C Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı 11.03.2005-10.10.2007
MEHMET BAYRAM K.K.T.C Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı 16.01.2004-11.03.2005
ÜNAL ÜSTEL K.K.T.C Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı 02.10.2001-16.01.2004
ÜNAL ÜSTEL K.K.T.C Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı 22.06.2001-02.10.2001
SALİH COŞAR K.K.T.C Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı 28.12.1998-08.06.2001
OLGUN PAŞALAR K.K.T.C Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı 04.10.1996-18.12.1998
OLGUN PAŞALAR K.K.T.C Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı 03.01.1994-04.10.1996
ALİ SÜHA K.K.T.C Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı 01.10.1993-25.12.1993
VEHBİ ZEKİ SERTER K.K.T.C Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı 27.05.1990-01.10.1993
SAİT GÜVEN K.K.T.C Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı 03.10.1988-18.05.1990
SAİT GÜVEN K.K.T.C Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı 17.07.1985-03.10.1988
OKTAY FERİDUN K.K.T.C Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı 13.02.1985-08.07.1985
EKREM URAL K.K.T.C Cumhuriyet Meclisi Başkan Yardımcısı 06.12.1983-11.02.1985
EKRAM URAL K.T.F.D. Meclis Başkan Yardımcısı 18.07.1981-06.12.1983
Dr. ŞEMSİ KAZIM K.T.F.D. Meclis Başkan Yardımcısı 25.12.1978-13.07.1981
RECEP GÜRLER K.T.F.D. Meclis Başkan Yardımcısı 11.05.1978-06.12.1978
OĞUZ R. KORHAN K.T.F.D. Meclis Başkan Yardımcısı 03.07.1976-11.05.1978
Dr. NECDET ÜNEL K.T.F.M. Kurucu Meclis Başkan Yardımcısı 24.02.1975-03.07.1976
İSMAİL BOZKURT K.T.Y. Meclis Başkan Yardımcısı 12.10.1973-24.02.1975
Dr. ŞEMSİ KAZIM K.T.C.M. Meclis Başkan Yardımcısı 15.09.1961-28.12.1967
Dr. NECDET ÜNEL Türk Cemaat Meclisi Başkan Yardımcısı 16.08.1960-15.09.1961
Dr. ORHAN MÜDERRİSOĞLU Temsilciler Meclisi Başkan Yardımcısı 16.08.1960-28.12.1970


 
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
Cumhuriyet Meclisi Resmi İnternet Sitesi
© 2010, KKTCCM
Tasarım
Doğu Akdeniz Üniversitesi
Bilgi İşlem Merkezi