ULUÇAY, BEŞİKTAŞ TARAFTAR DERNEĞİ’Nİ KABUL ETTİ

Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay, 3.Genel Kurul Sonrası göreve gelen KKTC Beşiktaş Taraftar Derneği Yönetim Kurulunu kabul etti.

Meclis Şeref Salonunda gerçekleşen kabulde ilk sözü alan Dernek Başkanı Mustafa Taş, yeni yönetimin güzel projeleri olduğunu ve ziyaret vesilesiyle bunları anlatma fırsatı bulacaklarını ifade ederek.

İlk resmi ziyareti Meclis Başkanlığına yaptıklarını, öncesinde de Anıtkabir’e ziyaret gerçekleştirdiklerini söyleyen Dernek Başkanı Taş, tedavisi Ankara’da devam eden minik Demir’e de destek olmak adına yanında yer aldıklarını belirtti.

Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay da konuşmasında yeni yönetim kuruluna başarılar dileyerek, derneğin yıllardır ülkede bulunan Beşiktaş taraftarlarını biraraya getirme adına yoğun uğrşlar verdiğini gözlemlediklerini ifade etti.

Beşiktaş Taraftar Derneği’nin bir çok sosyal sorumluluk projesinde de yer aldığına dikkati çeken Uluçay, yapılan çalışmaların diğer sivil toplum kuruluşlarına da örnek olmasını diledi.

Kendisinin de bir Beşiktaş taraftarı olduğunu anımsatan Başkan Uluçay, sporun insanları birleştirici kültürünü, Beşiktaş taraftarının da tam anlamıyla yaşattığını söyledi.

Kabul sonrası Dernek Yönetim Kurulu tarafından Başkan Uluçay’a Beşiktaş forması hediye edildi.